Вход
Логин:


Пароль: Забыли пароль?


LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa

Объявление


ССЫЛКИ:


Лакрибел в контакте


Лакрибел на официальном сайте


О турне Sehnsucht


Переводы песен


Картинки с Lacrimosa


Вопросы и предложения

НОВОСТИ



Голосованием был выбран официальный юзербар сообщества.

Официальный сайт LacriBel переехал сюда .

Ваша администрация, Spott, Grinsen

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Rammstein

Сообщений 1 страница 30 из 46

1

Тэма - спецыяльна для аматараў Rammstein))
Калі такія ёсць, акрамя мяне)
Ці слухалі вы новы альбом?
Дарэчы, мне не спадабаўся. Я спадзявалася, што ён... Хм, адновіць мае пачуцці да гэтага гурта, але... "Rosenrot" быў лепшы за «Liebe Ist Für Alle Da».
Хм, вось зараз думаю, ці змянілася мае адчуванне гэтай музыкі, ці справа ў альбоме...

0

2

Я тоже ожидал большего... Меня он не впечатлил так как остальные

0

3

а я
вообще не слышал.

0

4

А у них есть новый альбом?)))) Блин, я так долго его ждала, что перестала верить в то, что он появится)) Надо будет где-нибудь его достать. Хотя он, вполне вероятно, мне тоже не понравится. Я слишком давно увлекалась этой группой, мое восприятие тоже не могло не измениться.

0

5

Liebe Ist Fur Alle Da спампаваў штосьці каля месяца таму, але пакуль у каторы раз не праслухаю ўсе папярэднія альбомы вырашыў яго не чапаць ;)
Дарэчы, пакуль асноўная тэма на свежанованабытым тэле - Engel, а ўвогуле з 2000 года іх аматар...
Вельмі-вельмі шкада, што вясною яны да нас так і не завітаюць! хоць планы ў іх і Прыбалтыка, і Кіеў, і расія, ды не вельмі зручна туды ехаць, шкада...

0

6

danatelus
А ты лічыш, што яны б даехалі, нават калі б захацелі?))

Отредактировано Nazgool-Helen (2009-11-16 01:38:49)

0

7

Рамштайн, рамштайн - музыка дзяцінства..)) Сумняваюся, што мне зараз спадабаецца. Але трэбы дзесьці дастаць і паслухаць, абавязкова!)

0

8

там ничего песня Der Frühling in Paris

0

9

Nazgool-Helen написал(а):

А ты лічыш, што яны б даехалі, нават калі б захацелі?))

у 2002 іх канц тут ў апошні момант адмянілі, так што гэтым разам, мяркую, яны самі вырашылі не рызыкаваць.
А калі выбраліся, дахалі б, зараз ўжо трохі іншы час! Prodigy ж дабраліся неяк...Дарэчы, аб'яву пра канц Лакрымозы ўпершыню выпадкова ў Саўбелцы пабачыў! О_о :)))

0

10

danatelus
Хе, ну можа й даедуць, калі не будзе ніякіх афіцыйных мерапрыемстваў на той момант, і таварышы з Мінкульта(здаецца, яны гэтым займаюцца) не вырашаць пазнаёміцца з тэкстамі))
DunklerStern
Нічога-нічога... Але ўсё ж не чапае:-/
Р.S.Але мне больш падабаецца, як Ціль на рускай мове спявае;)

0

11

Nazgool-Helen написал(а):

і таварышы з Мінкульта(здаецца, яны гэтым займаюцца) не вырашаць пазнаёміцца з тэкстамі))

А што такога? Пра маму пяюць, пра сонейка..))

0

12

Holopainen написал(а):

А што такога? Пра маму пяюць, пра сонейка..))

:)))))))))

0

13

Мо пару месяцаў таму на Ладзе нейкі сюжэт быў, дзе параўноўвалі 2 субкультуры: готы/эма з аднаго боку і  кхе...брсмаўцы з іншага! Калі першых паказалі як прыгожых індывідуалаў, дык другія атрымаліся аморфнай безінітыатыўнай шэрай масай...Фінальную рысу ў "спаборніцтве" падвяла вядучая, перафарбаваўшыся і пераапрануўшыся ва ўсе чорнае! пад сталом быў проста ))))

0

14

danatelus написал(а):

Мо пару месяцаў таму на Ладзе нейкі сюжэт быў, дзе параўноўвалі 2 субкультуры: готы/эма з аднаго боку і  кхе...брсмаўцы з іншага!... дык другія атрымаліся аморфнай безінітыатыўнай шэрай масай

Сапраўды? :D  Дык лад зараз самы нефармальны канал у краіне?))

0

15

Holopainen написал(а):

Сапраўды?   Дык лад зараз самы нефармальны канал у краіне?))

ага! а да гэтага часу я яго лічыў самым спартовым :)))

0

16

danatelus написал(а):

Мо пару месяцаў таму на Ладзе нейкі сюжэт быў, дзе параўноўвалі 2 субкультуры: готы/эма з аднаго боку і  кхе...брсмаўцы з іншага! Калі першых паказалі як прыгожых індывідуалаў, дык другія атрымаліся аморфнай безінітыатыўнай шэрай масай...Фінальную рысу ў "спаборніцтве" падвяла вядучая, перафарбаваўшыся і пераапрануўшыся ва ўсе чорнае! пад сталом быў проста ))))

Не веру)
Колькі я рэпартажаў бачыла на ЛАДзе і на СТВ, але гэта ўсё было трэціраванне нашай нацыі. Я маю на ўвазе тое, што ёсць канкурэнцыя паміж субкультурамі і поглядам на іх, але няма рэальнай светапогляднай пазіцыі. І гэта неяк сорамна. Калі мы жадаем якой-небудзь выказаць сябе, мы павінны казаць нават гучней, чым я кажу, а, як вы разумееце, гэта складана. Я да таго гэта вяду, што нельга проста так дзяліць па субкультурах. Нас, дарэчы, занадта мала, каб так вуж моцна дыферэнцыяваць. І хай мне не падабаецца новы альбом Rummstein, затое я сапраўды ўпэўнена, што не стала ў гэтым пытанні тупым мэйнстрымам :playful:  :D

0

17

Мінск-Арэна ў вельмі хуткім часе мусіць пераўтварыцца ў руіны! Да нас едзе група Rammstein!!! :)))
7 сакавіка, чым не падарунак ;)
кошты абяцаюць амаль як на prodigy, 80-300 тыр.
на афсайце мы ў спісе есць, праверыў ;)
http://news.tut.by/culture/158293.html

0

18

Сапраўды? Ура-ура!))

0

19

Завтра-послезавтра иду за билетами!!!

0

20

Спадзяюся, у бліжэйшы час з'явяцца грошы...

0

21

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5275382,00.html

0

22

Кагосьці гэты артыкульчык дзівіць? Мяне не. Да таго ж, я яе ўжо чытала. Увогуле, нашы ў сваім рэпертуары :suspicious:

0

23

Spott
Мяне ўжо нічога ў гэтым родзе не здзівіць. З серыі "было б смешна, калі б не было сумна".

0

24

Nazgool написал(а):

З серыі "было б смешна, калі б не было сумна".

Сапраўды. Адзінае добрае, што ёсць у гэтым артыкулы: з яго можна РЖАць! Не, на самой справе ўсе гэтыя фармулёўкі выклікюць адчуванне Першага красавіка.

0

25

Дакладваю: Галіна Віктараўна паспяхова сыходзіла на канцэрт Rammstein у Піцеры. Усё, што сказала: "Паўль лапачка, няяя". А яшчэ, што калі ў Менску будзе хоць палова таго, што было ў Піцеры, то нам павезла.

0

26

Паглядзім, паглядзім, чым яны нас пацешаць=))

0

27

Спадзяюся, што не стукнуць у бруд тварам. Паўль, да таго ж, беларус. Можа прыстараюцца.

0

28

ыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыы))) няяяя))) мау дзе дун

0

29

а омоновцы - *тут самое плохое ругательство, которое вы знаете* очень, очень плохіе. надеюсь, оні это прочітают і очень расстроятся.

0

30

Grinsen написал(а):

а омоновцы - *тут самое плохое ругательство, которое вы знаете* очень, очень плохіе. надеюсь, оні это прочітают і очень расстроятся.

Они.. ссмели притронуться к маленькой галочке??.)

0