Вход
Логин:


Пароль: Забыли пароль?


LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa

Объявление


ССЫЛКИ:


Лакрибел в контакте


Лакрибел на официальном сайте


О турне Sehnsucht


Переводы песен


Картинки с Lacrimosa


Вопросы и предложения

НОВОСТИ



Голосованием был выбран официальный юзербар сообщества.

Официальный сайт LacriBel переехал сюда .

Ваша администрация, Spott, Grinsen

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Лагатып для супольнасці

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Наша выдатная Жэнячка (Psamos) намалявала для нашай супольнасці лагатып з дэвізам: "нетутэйшыя мары". Не ведаю як вам, спадары, а я ў захапленні!
http://s39.radikal.ru/i084/0910/5d/0ae4c9969f76.jpg

0

2

учитывая что этот логотип у меня на почетной бумажке с почетной надписью внук,
он мне тоже нравится:)

0

3

а что означают колесо, жывёла нейкая и сама надпись?

0

4

Ты не разумееш, што значыць "нетутэйшыя мары"? 0_о Нават не ведаю, што табе сказаць. Што да жывёлы, то гэта крылаты зебражыраф ці паласаты зебракрыў :flirt:  :flirt:

0

5

Здаецца мне, што я зразумела! Крылаты зебражыраф сiмвалiзуе мары, бо толькi прымарыцца такi неадыкват i можа, а кола - прызнак iх нетутэйшасцi. Яны вандруюць, а каб вандраваць - трэба мець кола!
*здаволена як ты зебражыраф*

0

6

Так)) А яшчэ... мы ж марылі, каб Lacrimosa да нас прыехалі - яны і прыехалі. І яны - нетутэйшыя!  :D
Ну і нельга забываць пра тое, што незямная музыка вельмі нават натхняе на мары.  :jumping:
А тое, што дакранаецца самай жывёлы. Ну, шаноуныя мае! А крылы - ад бусла, самы банальны знак Беларусі. Зебра - яна паласатая, чорна-белая, як Цiла, а жыраф - ён мілы як Ганне і такі ж высокі, як гер Вольфф. Адгэтуль і крылаты зебражыраф)))

0

7

Spott написал(а):

А тое, што дакранаецца самай жывёлы. Ну, шаноуныя мае! А крылы - ад бусла, самы банальны знак Беларусі. Зебра - яна паласатая, чорна-белая, як Цiла, а жыраф - ён мілы як Ганне і такі ж высокі, як гер Вольфф. Адгэтуль і крылаты зебражыраф)))

Сложный символизм, ничего не скажешь;)

0