Вход
Логин:


Пароль: Забыли пароль?


LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa

Объявление


ССЫЛКИ:


Лакрибел в контакте


Лакрибел на официальном сайте


О турне Sehnsucht


Переводы песен


Картинки с Lacrimosa


Вопросы и предложения

НОВОСТИ



Голосованием был выбран официальный юзербар сообщества.

Официальный сайт LacriBel переехал сюда .

Ваша администрация, Spott, Grinsen

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa » Компьютеры » Да каго зь беларускай гісторыі вы найбольш падобныя?


Да каго зь беларускай гісторыі вы найбольш падобныя?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Да каго вы падобныя ў гісторыі нашай Бацькаўшчыны? Што вас чакае наперадзе?
http://aeterna.ru/test.php?link=tests:id0002EC000004
Мне спадабаўся гэты тэст. Цікава будзе пазнаць, на каго вы падобныя?

0

2

Віншуем з пройдзеным тэстам!!! Вы мне вельмі нагадваеце ваяўнічага Кастуся Каліноўскага

Ён змагаўся за справядлівасьць, за роўнасьць і гонар простых людзей. Ён паважаў і верыў у людзей, лічыў чалавека найдасканалейшай істотай у сусьвеце. Працягвайце дапамагаць і любіць людзей! Ён ўсьлед за Касьцюшкам паўстаў сураць ордаў акупантаў-маскалёў і кінуў выклік усходняй імпэрыі.

0

3

Гыгы, я таксама выйшаў Каліноўскі!)) Штосьці не так так з гэтым тэстам, бо я адказаў на перадапошняе пытанне, што "зямлян уратуе толькі атамны выбух")) і як гэта спалучаецца з тым, што каліноўскі "паважаў і верыў у людзей, лічыў чалавека найдасканалейшай істотай у сусьвеце"? :D  Ці аўтар тэсту не прадугледзеў іншых асоб, акрамя яго, ці проста прога ліслівіць))

0

4

Віншуем з пройдзеным тэстам!!! Вы мне вельмі нагадваеце на братоў Луцкевічаў
Вы вельмі падобныя на сьведамую моладзь пачатку мінулага стагодзьдзя: альтруістычную, адданую Радзіме, гатовую на ўсё. Вы ў душы інтэлігент, таму нясіце сьвету сваю творчасьць, а не матэматычныя формулы! Ідзіце альбо ў палітыку, альбо ў культуру. Дарога ўжо пракладзеная Луцкевічамі!!!:)))

даволі дзіўна, не чакала. нават прайшла некалькі разоў, але нічога не змянілася :huh:

0

5

Віншуем з пройдзеным тэстам!!! Вы мне вельмі нагадваеце караля ЯгайлуВялікалітоўскі князь, які стаў першым беларуска-польскім каралём, які аб'яднаў пад сваім кіраўніцтвам дзьве магутныя эўрапейскія дзяржавы ў Рэч Паспалітую! Вы маеце здольнасьці аб'ядноўваць і згуртоўваць людзей. Займайцеся гэтым!

Забавно) Я все-таки на кого-то похожа. Мне почему-то казалось, что этот тест пошлет меня далеко и надолго. Не тяну я как-то на исторического деятеля  :D

0

6

О__О Нечакана.
Віншуем з пройдзеным тэстам!!! Вы мне вельмі нагадваеце Эўфрасіньню Полацкую. Вобраз беларускай асьветніцы вам вельмі падыходзіць. Чульлівая, адданай Бацькаўшчыне, працавітая - яна не дала згінуць нашаму народу. Вы думаеце занадта шмат пра іншых, пра сябе падумайце...

Отредактировано Nazgool (2010-04-01 21:08:59)

0

7

А я другі брат Луцкевіч :)

0


Вы здесь » LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa » Компьютеры » Да каго зь беларускай гісторыі вы найбольш падобныя?