Вход
Логин:


Пароль: Забыли пароль?


LacriBel - Форум Беларускай супольнасці прыхільнікаў Lacrimosa

Объявление


ССЫЛКИ:


Лакрибел в контакте


Лакрибел на официальном сайте


О турне Sehnsucht


Переводы песен


Картинки с Lacrimosa


Вопросы и предложения

НОВОСТИ



Голосованием был выбран официальный юзербар сообщества.

Официальный сайт LacriBel переехал сюда .

Ваша администрация, Spott, Grinsen

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Только о Lacrimosa

Сообщений 31 страница 52 из 52

31

А я знал людей, которые считали, что up значит "вверх", типа поднимает тему вверх в списке) Логично) Как ни странно, я откуда то знал всегда, что это значит апдейт. Обычно такие вещи для меня тайна великая))

Отредактировано Holopainen (2009-10-28 23:22:36)

0

32

Рабілася па адчуваннях ад "Bresso".
http://static.diary.ru/userdir/1/0/9/9/1099020/48091084.jpg

+2

33

Nazgool-Helen
какая красота)

0

34

Ну ўсе, майя проста павінна цябе зусім "запесціць" зараз) Таму шта гэта не толькі пра "Брэсса", але і пра "Вачамі клоуна" як раз, бо сігарэты і вобраз нейкай дзяўчыны  уверсе, як мне здалося) Але гэта было не наўмысна з твайго боку) А увогуле вельмі прыгожа. І усе ж такі попельніца падабаецца мне больш за ўсе...))

0

35

Holopainen
Гэта добра, што "вобраз ўверсе" падобны на дзяўчыну. За гэта я хвалявалася, насамрэч, бо людзей маляваць мая... Мда)
Попельніца малявалася з галавы, а вось калі рабіла дым - прыйшлося сцягнуць у маці цыгарэту))
Wanderlust
Дзякуй вялікі!)

0

36

Nazgool, Вы, как всегда, на высоте!!!

0

37

:blush:
Дзякуй!)

0

38

Nazgool-Helen написал(а):

Гэта добра, што "вобраз ўверсе" падобны на дзяўчыну. За гэта я хвалявалася, насамрэч, бо людзей маляваць мая... Мда)
Попельніца малявалася з галавы, а вось калі рабіла дым - прыйшлося сцягнуць у маці цыгарэту))

Канешне, як я мог падумаць, што не наўмысна, у дзяўчыны нават бачна плячо). Прыйшлося сцягнуць сігарэту - і не дарма  - добра атрымаўся дым. (толькі спадзяюся, што ты іх не скурыла)) Увогуле дым класна перапалзае у воласы і ў нейкую хустку ці нейкі пялестак, якім дзяўчына прыкрываецца ад сонца, ці што? Вось толькі гэта сонца мне не зусім чамусьці падабаецца, здаецца, што яму не месца там. Але гэта мае меркаванне, я ж не мастак) А вось ты - напэйна ужо да! А зорка-кветка добрая. І яшчэ крыўдна, што у арыгінальным памеру нельга умясціць твой твор на экран, нават з альт+энтэр)

0

39

Holopainen
Магу табе як-небудзь паказаць на рэалке:)

0

40

А мне і соннейка падабаецца. Сысці ў заход - Цiла б ухваліў, вызначана) Гэта цалкам у яго духу, ён у нас жа рамантык.
Узрушаючая праца. Сур'ёзна.

0

41

Nazgool-Helen написал(а):

Магу табе як-небудзь паказаць на рэалке:)

Канешне пакажаш, кали яна будзе и я да яе дайду) И ўвогуле ўсе не адмовяцца, думаю, паглядзець. А ты маладзец, што не шкадуеш часу, каб ствараць такую прыгажосць. Сур'езна вельмі добра. А наконт сонейка я напэўна не праў.) сапраўды. Калі б яго не было, што б асвячала кветку?) Увогуле, на версе там усе вельмі казачна і нерэальна, таму там напэўна і павінна быць гэтае сонейка. Маладзец!)

0

42

Леську захвалили на оффсайте. ЗНАЙ НАШИХ!!! :flag:  :cool:  :cool:  :D  :jumping:  :glasses:  :whistle:

0

43

Наогул дзякуючы Майі, бо не пні яна мяне - праца на офсайце ці наўрад  з'явілася б))

0

44

павспрабавали б не захвалиць)

0

45

У такім разе, ім было б вельмі-вельмі балюча.

0

46

Менавіта так!)

0

47

Решила делать подарок Lacrimosa к следующему концерту

+1

48

Комикс "Плоть", никак с зеброволками не связанный и самодостаточный.

0

49

ME LIKEEEEEEEEEES!!! [взломанный сайт] Это клево, Женечка!

0

50

Psamos
[взломанный сайт]

0

51

ЫЫЫ, круто! Вот он, поцреатичный ответ Miss_Scabtree )) Чего стоиют одни выражения лиц!))

0

52

Holopainen написал(а):

Чего стоиют одни выражения лиц!))

Особенно Аннушкино) А вот это "Мне нужна плоть" - это вообще шедеврально) Хожу и бормочу про себя)

0